سومین دوره (مرحله پایانی) رقابت های رنکینگ آزاد کشور در مناطق 6گانه برگزار گردید.


تاریخ انتشار : 16 آذر 1396 ساعت 18:32
سومین دوره (مرحله پایانی) رقابت های رنکینگ آزاد کشور در مناطق 6 گانه پیش بینی شده در تقویم ورزشی ، در روز های پنجشنبه و جمعه 9و10 آذر ماه انجام گردید. ضمن اظهار قدردانی و امتنان از کلیه شرکت کنندگان و همچنین مسئولین برگزاری استان های میزبان نتایج حاصله به شرح زیر اعلام می گردد.
منطقه جنوب شرق
میزبان بوشهر –  شهرستان بوشهر  تعداد شرکت کنندگان 20  نفر
الف  بانوان 4 نفر                                                          ب- آقایان 16 نفر
مقام اول :  ساناز برمشوری_فارس                                         مقام اول :  سید اسماعیل جوادی حقیقی_فارس 
مقام دوم :  آسیه حاصلی ادیب_کهکیلویه و بویر احمد                 مقام دوم :  رضا بشکانی_بوشهر   
مقام سوم :  سیما مکوندی_کهکیلویه و بویر احمد                      مقام سوم :  غلامعلی سلیمیان_ بوشهر 
مقام سوم : فرح عبدالخانی_  کهکیلویه و بویر احمد                     مقام سوم :  لطف اله نادری_فارس              
 
منطقه شمال شرق
میزبان : استان خراسان جنوبی – شهرستان طبس_ تعداد شرکت کنندگان 51 نفر
الف- بانوان 22  نفر                                                           ب- آقایان 29  نفر
مقام اول :   عسل عوض زاده _سمنان                                     مقام اول :  حسین شوشتری_خراسان رضوی      
مقام دوم :  نیلوفر عوض زاده_سمنان                                       مقام دوم :  حسین صفا مهدوی_خراسان رضوی            
مقام سوم:   زهرا رمضانی_خراسان رضوی                                مقام سوم :   سید جعفر سیدی زاده_خراسان رضوی        
مقام سوم:  ملیحه بیرونی کاشانی_خراسان رضوی                    مقام سوم :  حمید الهی_خراسان رضوی 
 
منطقه مرکز الف
میزبان استان یزد –  شهرستان یزد –تعداد شرکت کنندگان 35  نفر
الف- بانوان 7 نفر                                                                 ب- آقایان 28 نفر
مقام اول :   فاطمه صفی_اصفهان                                                مقام اول :   علیرضا ایزدی_اصفهان   
مقام دوم :   زینب حسن زاده_یزد                                                مقام دوم :   محمد نیکوکار_یزد 
مقام سوم:  لیلا اقتصادی_یزد                                                     مقام سوم :  محمود هارونی کمیتکی_اصفهان           
مقام سوم : طیبه زارع جمال آبادی_ یزد                                        مقام سوم:   فرزاد حاتمی_یزد            
منطقه جنوب غرب
میزبان استان ایلام  شهرستان ایلام –  تعداد شرکت کنندگان 47 نفر
 
الف- بانوان 16 نفر                                                               ب- آقایان 31نفر
مقام اول :   الهام جلیلیان_کرمانشاه                                             مقام اول :   امیر بیرانوند_لرستان            
مقام دوم :   سارا خدادادی_خوزستان                                           مقام دوم :   ابراهیم قنبری_خوزستان      
مقام سوم:   مهین مکوندی_خوزستان                                          مقام سوم :   محمود رضوانی_کرمانشاه    
مقام سوم :   مهناز نوروزی_خوزستان                                           مقام سوم :  سلمان شهبازپور_لرستان 
 
منطقه شمال غرب
میزبان استان آذربایجان شرقی –  شهرستان تبریز –  تعداد شرکت کنندگان 61نفر
 
الف –  بانوان 21 نفر                                                                ب- آقایان 40نفر
مقام اول :  فاطمه سلطانی_تبریز                                                     مقام اول :   سید جلیل موسوی_گیلان
مقام دوم :  اعظم باقران_تبریز                                                          مقام دوم:   اسماعیل عاشوری_گیلان
مقام سوم :  سمیه علیخانی_زنجان                                                  مقام سوم :  رضا سلیمی_اردبیل
مقام سوم :  خدیجه رسولی_زنجان                                                   مقام سوم:   رامین ناصری_اردبیل
  
منطقه مرکز ب
میزبان استان البرز  شهرستان کرج –  تعدا شرکت کنندگان 45نفر
 
الف – بانوان 13 نفر                                                                 ب- آقایان  33 نفر
مقام اول :  شادی پورهاشمی_تهران                                                  مقام اول :   مجید رضوانی_البرز
مقام دوم :  طاهره یداله زاده_مازندران                                                 مقام دوم :   عبدالمجید زنگنه_تهران
مقام سوم :   آتنا دهقانپور_تهران                                                       مقام سوم :  جلال مظفری_البرز
مقام سوم :   مرضیه خانی_قزوین                                                      مقام سوم :   مصطفی فیروزی_تهران
 
گفتنی است:
  1.  2 نفر برتر هر منطقه به مرحله پلی آف صعود میکنند.
  2. نفرات اول هر منطقه به مسابقات "دهه مبارک فجر" راه پیدا می کنند.
  3. دو بازیکن برتر مرحله پلی آف به آزمون ورودی تیم ملی دعوت می شوند.
  4. 4نفر برتر مرحله پلی آف جواز حضور در لیگ برتر فصل97 را کسب می نمایند.
 
لازم به ذکر است طبق آیین نامه مسابقات رنکینگ مناطق ، در صورت مساوی بودن امتیازات در پایان مرحله 3 در جدول رنکینگ ،رتبه بالاتر به بازیکنی اختصاص میابد که:
  1. در تمامی مراحل حضور داشته باشد
  2. مقام های بالاتری در این 3مرحله کسب کرده باشد
  3. در صورت یکسان بودن همه جوانب فوق و نیاز به مشخص شدن رتبه بازیکنان ، برای آن نفرات مسابقه تدارک دیده خواهد شد.
مرحله پلی آف رنکینگ مناطق در بهمن ماه سال جاری به میزبانی استان البرز برگزار می گردد.

 
                                                                                               کمیته مسابقات
                                                                                              انجمن دارت کشور

قبل از ثبت نام جدید، حتما لیست اعضای انجمن

دارت را از اینجا مشاهده بفرمایید

پرداخت حق عضویت سالانه

مسابقه بعدی

مسابقه Play Off مناطق 6 گانه کشور - بانوان 96

محل مسابقه : تهران
تاریخ : 1396/11/05

جدول لیگ ها

نفرات برتر در مسابقه آزاد کشوری بانوان 96

بیشتر

نفرات برتر در مسابقه آزاد کشوری آقایان 96

بیشتر